Sie
2013

Z ciastolina Play-doh najlepsza zabawa!

mamabubu.com projekty.globalny.com.pl Przekształcenie działki rolnej

Ciastolina_Play-Doh_KOLOROWA_POMPKA2608Na rynku istnieje teraz ogrom zabawek dla dzieci. Rodzicom może być trudno zdecydować się na tę najlepszą, bezpieczną i pomagającą rozwinąć się maluchowi. Z pewnością każe dziecko powinno mieć zabawkę, która ułatwi rozwój kreatywności i pozwoli usprawnić zdolności manualne. Dobrym wyborem jest ciastolina. Jest to masa do modelowania na bazie wody, bardzo miękka, idealna do formowania przez małe paluszki. Jest produkowana i sprzedawana pod nazwą play doh. W sprzedaży dostępne są zestawy ciastoliny wraz z akcesoriami. Są to różne zestawy, w których skład wchodzą tuby do wyciskania, pojemniczki z kolorową ciastoliną czy specjalne urządzenia do wyciskania.

Szczególnym powodzeniem cieszy się zestaw play doh z ośmiornicą. Ośmiornica posiada wyjmowana ramiona, które jednocześnie wyciskają ciastolinę. W zestawie można też dostać mnóstwo narzędzi, którymi dzieci będą mogły stworzyć najróżniejsze morskie stworzenia. Jednakże, zestaw z play doh jest naprawdę mnóstwo. Są to między innymi zestawy kinowe (z których można wyczarować fabrykę popcornu), czy zestawy narzędzi. Z ciastoliny można też wyczarować kolorowe potrawy i lody, ludziki, zwierzęta safari oraz zestawy narzędzi lekarza i dentysty. Wybór jest ogromny, więc każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Jedną z podstawowych zalet play doh jest fakt, że się nie klei się oraz, że łatwo usunąć ją z ubrań i innych powierzchni.

W dodatku, jest to z pewnością zabawka bezpieczna- jest nietoksyczna i nieszkodliwa. W celu uniknięcia spożycia ciastoliny przez dziecko, posiada ona nieprzyjemny smak.

www.holo.pl Fajerwerki Warszawa